Kom ook diensten!

Wij organiseren een aantal keer per jaar speciale Kom ook-diensten. Deze diensten zijn speciaal bedoeld voor mensen die weinig of geen ervaring hebben met de kerk, maar wel nieuwsgierig zijn naar het Christelijk geloof.
 
In een ontspannen en toegankelijke sfeer vertellen we op een begrijpelijke manier wat christenen geloven en waarom het geloof vandaag nog steeds relevant is. Er is ruimte om mee te luisteren, na te denken en vragen te stellen.
 
Misschien ben je nog nooit in een kerk geweest, of is het al lang geleden. Misschien heb je vragen over God, de Bijbel of het geloof. Wat je achtergrond ook is: je bent van harte welkom. Je hoeft geen voorkennis te hebben en er wordt niets van je verwacht. Kom gerust zoals je bent.
 
Voor gemeenteleden bieden deze diensten een mooie gelegenheid om iemand uit te nodigen. Ken je een vriend, buur, collega of familielid die openstaat voor een kennismaking met het christelijk geloof? Nodig hem of haar eens uit en kom samen. Juist samen een dienst bezoeken maakt de stap vaak makkelijker.
 
We hopen je te ontmoeten tijdens een van onze Kom ook-diensten!

7 juni 2026 - Nummer 9: 'Van God met huid en haar' - Liturgie

 

1 maart 2026 - Nummer 8: 'Hoe Jezus een legende werd' - Liturgie

 

12 oktober 2025 - Nummer 7: Goed geboden of vervelend verboden - Liturgie

 

29 juni 2025 2025 - Nummer 6: Werkhoven aan Christus - Liturgie


13 april 2025 - Nummer 5: Waarom Jezus werd gekruisigd - Liturgie



12 januari 2025 - Nummer 4: Ben je al goed voorbereid? - Liturgie


29 september 2024 - Nummer 3: De Bijbel: het boek van God! - Liturgie


07 juli 2024 - Nummer 2: Goed nieuws voor jou! - Liturgie


21 april 2024 - Nummer 1: Hoe wij naar de wereld kijken - Liturgie
terug
×